By round results for Castle Junior Archery League 2018-2019 Leg 2

Portsmouth
U18 Gent Recurve
1 Riley Spencer-Nice Deer Park 583 60 43
2 Jake Shemmans Guildford 519 60 12
3 Callum Methold Guildford 513 59 13
4 Max Pennell Guildford 509 59 15
5 Alexander Harrison Burleigh 506 60 13
6 Noah Downs Cleve 503 60 12
7 Ben Hancock-Smith Guildford 502 60 9
8 Nick Mann Supermarine 491 60 7
9 Matthew Chimbwandira Guildford 487 60 9
10 Paul Williams Andover 464 60 14
U18 Lady Recurve
1 Hannah Evans Burleigh 554 60 22
2 Molly Peters Deer Park 552 60 27
3 Anna Perkins Cleve 544 60 19
4 Shauna Punjabi Chessington Bowmen 540 60 16
5 Ella Perring Wallingford 523 59 19
6 Kerri Parrett Alton and Four Marks 506 60 10
7 Ella Shield Cleve 495 60 14
8 Abbie Climpson Wallingford 469 60 8
9 Charlotte Williams Andover 469 60 4
10 Clara Davies Wallingford 459 60 7
11 Rebecca Adams Supermarine 387 59 4
12 Abby Frost-Bridges Guildford 372 59 3
13 Holly Mae Clapton Deer Park 365 60 2
14 Heather Williamson Guildford 308 57 3
U18 Gent Compound
1 Ethan Steytler Supermarine 537 60 11
U18 Lady Compound
1 Sophie Meyrick Andover 569 60 29
2 Sophia Boulton Cleve 546 60 10
U18 Lady Barebow
1 Imogen Colenutt Deer Park 460 60 7
U14 Gent Recurve
1 Will Hardy Cleve 481 60 7
2 Ben Moore Wallingford 425 60 3
3 Joseph Olley Wallingford 397 59 3
4 Miles Clark Burleigh 346 57 0
5 Joseph Cashmore Guildford 305 57 3
6 Nathan Brewer Wallingford 197 45 1
7 Oliver Hall Chessington Bowmen 114 30 2
U14 Lady Recurve
1 Alice Simpson Chessington Bowmen 536 60 22
2 Emelia Belshaw Burleigh 527 60 12
3 Meghan Robertson Chessington Bowmen 517 60 13
4 Saskia Meyrick Andover 509 60 17
5 Jessica Dale Cleve 492 60 11
6 Holly Linfield Alton and Four Marks 483 60 6
7 Hannah Ackland-Snow Wallingford 455 59 4
8 Abi Creese Andover 439 60 5
9 Erin King Wallingford 409 60 6
10 Poppy Dunning Cleve 392 59 3
11 Ellie Wood Wallingford 383 57 6
12 Lexie Carrie Burleigh 369 58 4
13 Ella Skipsey Burleigh 351 58 2
14 Nimue Steytler Supermarine 350 57 4
15 Georgia Climpson Wallingford 338 58 2
16 Amber Chong Wallingford 333 58 1
17 Imogen Lynch Supermarine 297 53 1
18 Milly Higgins Supermarine 247 50 0
19 Evie Smith Burleigh 244 48 1
20 Charlotte Pink Wallingford 239 47 3
21 Josie Higgins Supermarine 152 40 0
U14 Gent Compound
1 William Slack Deer Park 438 56 1
U14 Gent Barebow
1 Paul Collins Guildford 358 56 1
U14 Lady Barebow
1 Lola Checketts Deer Park 369 57 5
2 Lucy Parrett Alton and Four Marks 285 55 1
Katy Reece Deer Park DNS
U12 Lady Recurve
1 Ariadne Kalatzis Burleigh 177 38 0