By round results for Castle Junior Archery League 2018-2019 Leg 3

Portsmouth
U18 Gent Recurve
1 Marco Costanza Cleve 578 60 41
2 Callum Methold Guildford 538 60 19
3 Paul Williams Andover 534 60 18
4 Jake Shemmans Guildford 510 60 10
5 Noah Downs Cleve 502 60 10
6 Nick Mann Supermarine 501 60 9
7 Max Pennell Guildford 494 60 14
8 Matthew Chimbwandira Guildford 464 60 8
9 Ben Hancock-Smith Guildford 463 59 8
10 Joshua Bowden Guildford 440 60 6
Riley Spencer-Nice Deer Park DNS
U18 Lady Recurve
1 Molly Peters Deer Park 562 60 29
2 Hannah Evans Burleigh 548 60 25
3 Aspen Salisbury Alton and Four Marks 537 60 18
4 Anna Perkins Cleve 529 58 24
5 Asha Orme Supermarine 516 60 18
6 Ella Perring Wallingford 512 60 8
7 Charlotte Williams Andover 497 60 13
8 Clara Davies Wallingford 494 60 9
9 Ella Shield Cleve 494 60 6
10 Kerri Parrett Alton and Four Marks 492 60 13
11 Abbie Climpson Wallingford 485 60 13
12 Heather Williamson Guildford 422 60 4
13 Abby Frost-Bridges Guildford 409 60 5
14 Rebecca Adams Supermarine 394 60 4
15 Lauren Levy Guildford 375 60 1
Rebecca Kennedy Guildford DNS
U18 Gent Compound
1 Michael Wood Cleve 557 60 20
2 Ethan Steytler Supermarine 541 60 11
U18 Lady Compound
1 Sophia Boulton Cleve 551 60 14
U14 Gent Recurve
1 Will Hardy Cleve 495 60 10
2 Thomas Oak Andover 408 59 2
3 Joseph Olley Wallingford 399 56 6
4 Ben Moore Wallingford 394 60 4
5 Charlie McDonald Alton and Four Marks 340 56 1
6 Joseph Cashmore Guildford 304 57 0
7 Fin Tewson Cleve 279 54 2
8 Paul Collins Guildford 277 54 2
9 Tom Hunt Wallingford 273 51 2
10 Olly Hunt Wallingford 228 47 0
11 Oliver Hall Chessington Bowmen 137 29 1
Miles Clark Burleigh DNS
U14 Lady Recurve
1 Alice Simpson Chessington Bowmen 528 60 14
2 Holly Linfield Alton and Four Marks 509 60 13
3 Jessica Dale Cleve 497 60 15
4 Erin King Wallingford 485 60 8
5 Meghan Robertson Chessington Bowmen 477 60 8
6 Abi Creese Andover 476 60 6
7 Hannah Ackland-Snow Wallingford 471 60 6
8 Imogen Lynch Supermarine 367 60 2
9 Holly Mae Clapton Deer Park 367 59 3
10 Nimue Steytler Supermarine 331 59 1
11 Josie Higgins Supermarine 316 59 1
12 Ellie Wood Wallingford 313 54 1
13 Holly Hall Chessington Bowmen 307 57 0
14 Amber Chong Wallingford 283 53 2
15 Sophie Godfrey Guildford 270 53 1
16 Milly Higgins Supermarine 266 52 2
17 Charlotte Pink Wallingford 247 52 2
18 Artemis Kalatzis Burleigh 235 49 0
19 Natasha Godfrey Guildford 140 37 0
Poppy Dunning Cleve DNS
U14 Gent Compound
1 Adam Stickland Alton and Four Marks 347 55 1
U14 Gent Barebow
1 josh webley Cleve 134 33 0
U14 Lady Barebow
1 Emily Summers Deer Park 460 60 5
2 Lucy Parrett Alton and Four Marks 231 48 1
Lola Checketts Deer Park DNS
U12 Lady Recurve
1 Ariadne Kalatzis Burleigh 222 46 0