Target List

Sessions:
  • Sunday, 18th August - 7:15 a.m.

View PDF

Sunday, 18th August - 7:15 a.m.

1A Alan Crowe

South Bucks Archers

Longbow Gent

1B Kevin Hill

Stortford

Longbow Gent

1C John Hall

Whiteleaf

Longbow Gent

1D John O'Keeffe

Whiteleaf

Longbow Gent

2A Neil Allen

Whiteleaf

Longbow Gent

2B Peter King

Whiteleaf

Longbow Gent

2C Peter Price

Aquarius

Longbow Gent

2D Warren Brown

Elswood

Longbow Gent

3A Brian Dunlop

Kestrels

Longbow Gent

3B Alun Pugh

Whiteleaf

Longbow Gent

3C Roger Spellane

Aquarius

Longbow Gent

3D

4A Brett Stringer

Andover

Barebow Gent

4B Ian Cope

Eagle Bowmen of Bedford

Barebow Gent

4C Jason Sargeant

AGB

Compound Gent

4D Dave Matthews

Cheltenham

Compound Gent

5A Tan Quach

SALT

Barebow Gent

5B Kevin Robertson

Silver Arrow

Barebow Gent

5C Mark Butterfield

Chiltern

Compound Gent

5D Peter Marshall

Chiltern

Compound Gent

6A Alex Bray

Eagle Bowmen of Bedford

Compound Gent

6B Paul Birch

SALT

Compound Gent

6C Dominic Collis

AC Delco

Recurve Gent

6D Adrian Charman

Chiltern

Recurve Gent

7A Richard Hutchins

Silver Arrow

Compound Gent

7B Richard Kinnard

Spelthorne

Compound Gent

7C James Jackson

Elswood

Recurve Gent

7D Paul Davis

Whiteleaf

Recurve Gent

8A Ray Scott

Westcott

Compound Gent

8B Matthew Bradford

HAC

Recurve Gent

8C Simon Gunnel

Westcott

Compound Gent

8D Paul Ceurvorst

Little Abbey Bowmen

Recurve Gent

9A Rob Plenderleith

Meriden

Recurve Gent

9B Alan Warner

Westcott

Recurve Gent

9C Kevin Jones

Whiteleaf

Recurve Gent

9D

10A Lesley Herriott

Silver Arrow

Longbow Lady

10B Lorna Lacey

South Bucks Archers

Longbow Lady

10C Sue Crowe

South Bucks Archers

Longbow Lady

10D

11A Adrian Lindsey

Silver Arrow

Recurve Gent

11B Steve Phillips

Silver Arrow

Recurve Gent

11C Mary Louca

Eagle Bowmen of Bedford

Barebow Lady

11D Jacqueline Crow

Newport Pagnell

Barebow Lady

12A Milly Aziz

Silver Arrow

Barebow Lady

12B Lesley Brown

Clophill

Compound Lady

12C Phyll Griffiths

Silver Arrow

Barebow Lady

12D Ali Bannister

Cheltenham

Compound Lady

13A Elisabeth Moro

Newport Pagnell

Compound Lady

13B

13C Julie Morling

Whiteleaf

Recurve Lady

13D Charlie Birch

Wallingford

Recurve Lady

14A

14B John Gardiner

Newport Pagnell

Recurve Gent

14C Jennifer Berry

Clophill

Recurve Lady

14D Thomas Sims

Bicester

Recurve Gent

15A Emma Brown

Elswood

Recurve Lady

15B

15C

15D