Target List

Sessions:
  • Sunday, 29th November - 9:30 a.m.
  • Sunday, 29th November - 12 p.m.
  • Sunday, 29th November - 2:30 p.m.

View PDF

Sunday, 29th November - 9:30 a.m.

1A Antje Frotscher

Oxford

Recurve Lady

1B Charlie Birch

Oxford Uni

Recurve Lady

1C Nichola Simpson

Oxford

Compound Lady

1D Nat Merry

Oxford

Compound Lady

2A Fausto Vieira

Oxford

Recurve Gent

2B

2C Thilina Abeywickrama

Oxford

Recurve Gent

2D Alastair Leiper

Oxford

Recurve Gent

3A Robbie Dorling

Oxford

Recurve Gent Novice U16

3B Keira Harris

Oxford

Recurve Lady Novice U12

3C Sue Cox

Oxford

Recurve Lady Novice

3D David Gittens

Oxford

Barebow Gent

4A Marc Tamlyn

Wallingford

Longbow Gent

4B Michael King

South Oxon

American Flatbow Gent

4C Simon Cox

Oxford

Recurve Gent Novice

4D Graham Hall

South Oxon

Recurve Gent Novice

5A

5B Georgia Kennedy

Wallingford

Barebow Lady U12

5C Sally Ann Brothers

Oxford

Barebow Lady

5D

Sunday, 29th November - 12 p.m.

1A Eva Gronbech

Oxford

Recurve Lady

1B Howard Moore

Oxford

Recurve Gent

1C Richard Hobley

Oxford

Compound Gent

1D Ben Glover

AGB

Compound Gent

2A Alexander Smith

Oxford Uni

Recurve Gent

2B John Royal

Oxford

Compound Gent

2C Brian Perry

Oxford

Compound Gent

2D

3A Simon Royal

Oxford

Compound Gent

3B Amanda Llewellyn

Buscot Park

Recurve Lady

3C Ioannis Chrisinas

Oxford

Recurve Gent

3D Martin Richell

Buscot Park

Recurve Gent

4A Alastair Leiper

Oxford

Recurve Gent

4B Oliver Butterfield

Wallingford

Barebow Gent

4C David Gittens

Oxford

Recurve Gent

4D Annabel Lamburn

Oxfordshire ACF

Recurve Lady U14

5A George Thomas

Oxford

Recurve Gent Novice

5B Martin Redford

South Oxon

Recurve Gent Novice

5C William Butterfield

Wallingford

Longbow Gent

5D Roy Goddard

South Oxon

Longbow Gent

6A Liana Perry

Oxford

Compound Lady U14

6B Adnan Al-Khatib

Oxford Uni

Recurve Gent Novice

6C Thomas Kloska

Oxford

Recurve Gent U18

6D Joseph Grimshaw

Wallingford

Recurve Gent U18

7A Jacob Perry

Oxford

Compound Gent U12

7B Siobhan Mundy

Oxfordshire ACF

Recurve Lady Novice

7C Lily Barnes

Oxford

Barebow Lady U12

7D Kalinda Francomb

Wallingford

Recurve Lady Novice

8A Megan Norwood

Oxfordshire ACF

Barebow Lady U16

8B Ollie Wright

Wallingford

Barebow Gent U14

8C Sandrine Rodier-Tremblay

Oxford Uni

Recurve Lady Novice

8D Reece Whiting

Oxfordshire ACF

Compound Gent U18

Sunday, 29th November - 2:30 p.m.

1A Eva Gronbech

Oxford

Recurve Lady

1B Howard Moore

Oxford

Recurve Gent

1C Roy Goddard

South Oxon

Compound Gent

1D Richard Morris

Oxford Uni

Compound Gent

2A Ciprian Zahan

Oxford Uni

Recurve Gent

2B Sherman Ip

Oxford Uni

Recurve Gent

2C David Timmins

Oxford

Recurve Gent

2D Mark Smith

Bath

Recurve Gent

3A Ray Park

Wallingford

Recurve Gent

3B Kirstie Smith

Oxford

Recurve Lady

3C Simon Eberz

Oxford Uni

Recurve Gent

3D Jonathan Potts

Wallingford

Recurve Gent

4A Eléonore Cossade

Oxford Uni

Recurve Lady

4B Zygmunt Kociela

Oxford

Recurve Gent

4C David Wakefield

Chippenham

Recurve Gent

4D Amaryllis Barton

Oxford

Recurve Lady

5A

5B David Holley

South Oxon

Recurve Gent Novice

5C David Gittens

Oxford

Recurve Gent

5D Konnar Lambert-Smith

Oxford Uni

Recurve Gent Novice

6A Ellen Jones

Oxford Uni

Recurve Lady Novice

6B Graham Young

South Oxon

Recurve Gent Novice

6C Steve Rumford

Oxford

Recurve Gent Novice

6D August Silale

Oxford Uni

Recurve Gent Novice

7A Heather Wilson

Oxford Uni

Recurve Lady Novice

7B Derrick Cox

Oxford

Longbow Gent

7C Jantje Silomon

Oxford Uni

Recurve Lady Novice

7D Georgiana Sutherland

Oxford Uni

Recurve Lady Novice

8A Tina Wu

Oxford Uni

Recurve Lady Novice

8B Sarah Williams

Oxfordshire ACF

Barebow Lady Novice U12

8C Tobias Buchwald

Oxford Uni

Recurve Gent Novice

8D Devony Schmidt

Oxford Uni

Recurve Lady Novice