PDF PDF (top 8 only) CSV JSON

Individual Olympic Round at 50m (Score)
Category: U21 Gent Compound
1 Adam Carpenter Barnsley 676 36 18
2 Matthew Wong Lethen 675 31 7
3 Kai Thomas-Prause High Weald 665 35 16
4 David Taylor Lichfield Archers 645 22 10
5 Finnlay Barrett-Rees Blandy Jenkins 619 14 4
6 Joshua Uzzell Deer Park 603 10 2
7 Damien Russell Supermarine 594 8 2
Individual Olympic Round at 50m (Score)
Category: U21 Lady Compound
1 Sarah Moon Burton Bridge Archers 673 34 14
2 Isabelle Carpenter Barnsley 665 33 14
3 Layla Annison Norfolk Bowmen 655 31 8
4 Maddison Codling Assheton 637 19 6
5 Jenny Bryan Bramcote AC 618 13 1
6 Chloe A'Bear Deer Park 611 19 6
7 Victoria Loader Andover 610 16 4
8 Liana Perry Oxford 599 13 4
9 Holly Hunter High Weald 599 10 2
10 Grace Chappell Deer Park 598 13 6
11 Harriet Fletcher Evesham 589 8 4
12 Holly Clifford Deer Park 588 13 4
13 Hallie Boulton Pendle 579 8 2
14 Paige Jones Belvoir 549 7 4
15 Sophie Meyrick Andover 492 8 4
16 Hannah Stocks Danum 478 6 0
Individual Olympic Round at 60m (Sets)
Category: U18 Gent Recurve
1 Hayden Setchfield Bracken C of A 613 11 4
2 Austin Whitmarsh Cheltenham 589 16 5
3 Jakob Barrett-Rees Blandy Jenkins 570 8 1
4 Jack Tucker Sleaford Maltsters 567 9 6
5 Luke Stocks Danum 541 8 4
6 Harry Tapp Ely A 539 3 0
Individual Olympic Round at 60m (Sets)
Category: U18 Lady Recurve
1 Hannah Evans Burleigh 586 11 2
2 Heather Hughes Nethermoss A 579 11 2
3 Eleanor Cole Royal Richmond 573 8 3
4 Hannah Rowley Nuneaton A 555 7 2
5 Alyssa Barraclough Dearne Valley 534 8 2
6 Molly Peters Deer Park 531 6 2
7 Freya Palmer Wyre Forest 527 2 0
8 Emily Coughlin Sleaford Maltsters 522 4 1
9 Rhiannon Easton Noak Hill A 519 2 0
10 Molly Lessimore Llantarnam 495 4 2
11 Asha Orme Supermarine 486 3 0
12 Ella Barrett Howard Bowmen 448 3 1
13 Samantha Fretwell Aequus Archers 435 4 1
14 Grace Barrett-Rees Blandy Jenkins 405 1 1
Individual Olympic Round at 40m (Sets)
Category: U14 Gent Recurve
1 Kian Watkins Sleaford Maltsters 673 33 9
2 Riley Spencer-Nice Deer Park 637 26 10
3 Darragh Joyce Burnham 620 18 7
4 Harry Wright Duston B 616 16 5
5 Stephen O'Connor Grimsby A 615 14 2
Individual Olympic Round at 40m (Sets)
Category: U14 Lady Recurve
1 Tilly Ashton Isle of Man 579 14 7
2 Emelia Belshaw Burleigh 576 10 4
3 Jessica Hammond Woking 563 7 1
4 Ella Shield Cleve 498 2 2
5 Sophie Young South Wansdyke AC 495 6 0
6 Saskia Meyrick Andover 466 5 2
7 Isabella Myers-Bennett Wigan & Orrell 273 1 1
Individual Olympic Round at 30m (Sets)
Category: U12 Lady Recurve
1 Samantha Roberts St Helens A 612 16 6
2 Heike Palmer Wyre Forest 604 19 3
Individual Olympic Round at 60m (Sets)
Category: U18 Lady Barebow
1 Becky Chilcott Audco 371 1 1
2 Elisa Ball CMO Bowmen 259 1 0
3 Maisie Wilkinson Ivanhoe Archers 105 0 0